Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak też końca dobiegły zmagania sportowe naszego turnieju.

Walka była zacięta co odzwierciedla ilość trzy setowych spotkań. Na boisku nr. 1 były to wszystkie mecze które tam się odbywały.

Na podium zobaczyliśmy zwycięskie pary:

Turniej kobiet:
1    Patrycja Bubak / Patrycja Wardęga    AZS Katowice
2    Agnieszka Krawczyk / Aneta Dzwonnik    UJ Kraków
3    Magda Piepiórka / Alina Krawczyk    UMK Toruń

Turniej mężczyzn:
1    Mateusz Zarankiewicz / Jakub Zdybek    AZS Katowice
2    Tomasz Ciach / Maciej Madej    Politechnika Opolska
3    Marcin Biela / Mateusz Pazgan    Politechnika Śląska

Turniej mikstów:
1    Dominika Bilicka / Jakub Zdybek    Uniwersytet Łódzki / AZS Katowice
2    Patrycja Wardęga / Maciej Madej    AZS Katowice / Politechnika Opolska
3    Weronika Grząślewicz / Tomasz Ciach    Politechnika Śląska / Politechnika Opolska

 

 

Znamy już finałowe czwórki w turnieju kobiet i mężczyzn.

W półfinałach zmierzą się ze sobą pary:

Krawczyk/Dzwonnik - Piepiórka/Krawczyk
Bubak/Wardęga - Kmita/Strużyk

Chaber/Ignatowski - Ciach/Madej
Zarankiewicz/Zdybek - Biela/Pazgan

Początek meczy półfinałowych w środę o 10:00.

Natomiast od godziny 12:00 będziemy kontynuować turniej mikstów.

Na godzinę 17:00 planowana jest ceremonia zakończenia turnieju.

 

Znamy już harmonogram meczy na siatkówkę plażową:

Turniej Damski

Turniej Męski

Harmonogram turnieju

 

Meczę zaczynają się o 10:00 i gramy na 4 boiskach (2 męskie i 2 damskie)

 

Kolejny dzień zmagań na Gdyńskiej plaży w pełnym słońcu dał zawodnikom popalić.

Zakończyliśmy zmagania w grupach A oraz B i zaczęliśmy rozgrywki czwórek finałowych.

Pary, którym nie udało się awansować rozpoczęli za to turniej pocieszenia i grają dalej.

Rozpoczął się też turniej par mieszanych, w których startuje 19 par, będzie on rozgrywany dalej w poniedziałek, a mecze półfinałowe i finałowe będziemy mogli oglądać we wtorek od 10:00.

 

Rozpiska grup finałowych i pocieszenia:

Damska grupa finałowa

Damska grupa pocieszenia

Męska grupa finałowa

Męska grupa pocieszenia

Za nami pierwszy dzień grupowych zmagań. Wszystkie mecze jeszcze nie zostały rozegrane, ale niektóre pary już mają zagwarantowany awans do finałowej czwórki.

Należą do nich Koper/Kaczorowska z Uniwersytetu Warszawskiego, Łabędź/Sobczak z SAN Łódź, Chaber/Smyrski z SAN Łódź.

O pozostałych parach zadecydują niedzielne mecze, które zaczną się już od 10:00.

Za to o 15:00 rozpocznie się turniej mikstów.

 

Wyniki dotychczasowych zmagań:

Grupy damskie

Grupy męskie

 

Zakończyła się odprawa techniczna i znamy już rozpiskę meczy na sobotę i początek niedzieli.

W sobotę zaczynamy mecze o 10:00 i każda z grup zagra 7 meczy, a pozostałe 3 mecze będą rozegrane w niedzielę.

Dwie najlepsze pary z każdej grupy tworzą czterozespołową grupę finałową i grają 3 mecze w niedzielę i następne 3 mecze w poniedziałek.

Grupy damskie

Grupy męskie

 

Zakończyliśmy środowy dzień zmagań na Akademickim Pucharze Polski w siatkówce plażowej.
W czwartkowych meczach półfinałowych turnieju damskiego i męskiego zobaczymy starcie pomiędzy parami:

Koper / Makaruk - Radkowiak-Kiedacz / Tomala
Lipińska / Baran - Gonerska / Sobór 

Ilewicz / Jetke - Kaniewski / Furtak 
Tyszka / Głowacki - Filipowicz / Zugaj 

W turnieju mikstów rozegrane został dzisiaj półfinały tak więc pozostał nam tylko finał i walka o trzecie miejsce:

mecz o III miejsce - Krzempek / Łyczko  - Milewska / Dębski 
mecz o I miejsce - Sobór / Tyszka - Baran / Ilewicz 

Harmonogram na czwartek:

10:00 - półfinały kobiet i mężczyzn
11:00 - mecze o III i I miejsce turnieju męskiego i damskiego
12:00 - mecze o III i I miejsce turnieju mikstów
14:00 - ceremonia zakończenia