Kolejny dzień zmagań na Gdyńskiej plaży w pełnym słońcu dał zawodnikom popalić.

Zakończyliśmy zmagania w grupach A oraz B i zaczęliśmy rozgrywki czwórek finałowych.

Pary, którym nie udało się awansować rozpoczęli za to turniej pocieszenia i grają dalej.

Rozpoczął się też turniej par mieszanych, w których startuje 19 par, będzie on rozgrywany dalej w poniedziałek, a mecze półfinałowe i finałowe będziemy mogli oglądać we wtorek od 10:00.

 

Rozpiska grup finałowych i pocieszenia:

Damska grupa finałowa

Damska grupa pocieszenia

Męska grupa finałowa

Męska grupa pocieszenia

Za nami pierwszy dzień grupowych zmagań. Wszystkie mecze jeszcze nie zostały rozegrane, ale niektóre pary już mają zagwarantowany awans do finałowej czwórki.

Należą do nich Koper/Kaczorowska z Uniwersytetu Warszawskiego, Łabędź/Sobczak z SAN Łódź, Chaber/Smyrski z SAN Łódź.

O pozostałych parach zadecydują niedzielne mecze, które zaczną się już od 10:00.

Za to o 15:00 rozpocznie się turniej mikstów.

 

Wyniki dotychczasowych zmagań:

Grupy damskie

Grupy męskie

 

Zakończyła się odprawa techniczna i znamy już rozpiskę meczy na sobotę i początek niedzieli.

W sobotę zaczynamy mecze o 10:00 i każda z grup zagra 7 meczy, a pozostałe 3 mecze będą rozegrane w niedzielę.

Dwie najlepsze pary z każdej grupy tworzą czterozespołową grupę finałową i grają 3 mecze w niedzielę i następne 3 mecze w poniedziałek.

Grupy damskie

Grupy męskie

 

Zakończyliśmy środowy dzień zmagań na Akademickim Pucharze Polski w siatkówce plażowej.
W czwartkowych meczach półfinałowych turnieju damskiego i męskiego zobaczymy starcie pomiędzy parami:

Koper / Makaruk - Radkowiak-Kiedacz / Tomala
Lipińska / Baran - Gonerska / Sobór 

Ilewicz / Jetke - Kaniewski / Furtak 
Tyszka / Głowacki - Filipowicz / Zugaj 

W turnieju mikstów rozegrane został dzisiaj półfinały tak więc pozostał nam tylko finał i walka o trzecie miejsce:

mecz o III miejsce - Krzempek / Łyczko  - Milewska / Dębski 
mecz o I miejsce - Sobór / Tyszka - Baran / Ilewicz 

Harmonogram na czwartek:

10:00 - półfinały kobiet i mężczyzn
11:00 - mecze o III i I miejsce turnieju męskiego i damskiego
12:00 - mecze o III i I miejsce turnieju mikstów
14:00 - ceremonia zakończenia

Mecze jeszcze trwają, ale na pewno niektórzy z was zainteresowani są śledzeniem postępów w turnieju.

Tak więc zaktualizowaliśmy właśnie wszystkie drabinki (damską, męską oraz mikstów).

Turniej główny kobiet
Turniej główny mężczyzn
Turniej główny mikstów

Poza 12 parami które awansowały z pierwszego miejsca dopisaliśmy jeszcze 4 pary, które szczęśliwie awansowały z drugich miejsc.

Są to:
Baran/Ilewicz
Gawlik/Jaroszek
Strąg/Guziałek
Makaruk/van der Veer

Rozpiska brazylijki mikstów.

Zestawienie fazy grupowej

MECZE MIKSTÓW STARTUJĄ O 12:00.

O 10:00 startują mecze męskie i damskie turnieju głównego.

! AKTUALIZACJA !

Wtorkowe zmagania na Gdyńskiej plaży to początek turnieju mikstów.

Zgłosiło się na niego 36 par i gramy 12 grup trzy zespołowych i wychodzi najlepszy zespół z każdej grupy.

Grupy turnieju mikstów w siatkówce plażowej