Klasyfikacja końcowa siatkówki plażowej mikstów:

1    Magda Koper / Maciej Łabędź    Uniwersitet Warszawski / SAN Łódź
2    Daria Woźniak / Mateusz Dziwierek    AZS LSW
3    Monika Kaczorowska / Patryk Tyszka    Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie / Uniwersytet Warszawski

Klasyfikacja końcowa siatkówki plażowej kobiet:

1    Magda Koper / Monika Kaczorowska    Uniwersytet Warszawski/Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie
2    Magda Pater / Justyna Kozłowska    UAM Poznań
3    Marta Raźniewska / Nina Koźma    SAN ŁÓDŹ

Klasyfikacja końcowa siatkówki plażowej mężczyzn:

1    Maciej Łabędź / Piotr Sobczak    SAN Łódź
2    Przemysław Wawer / Paweł Huliński    AWFiS Gdańsk/Politechnika Gdańska
3    Kamil Chaber / Patryk Smyrski    SAN Łódź

 Komunikat końcowy siatkówka plażowa

 

Klasyfikacja końcowa piłki nożnej plażowej kobiet:

1.    Uniwersytet Gdański
2.    Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
3.    AZS Polska

Klasyfikacja końcowa piłki nożnej plażowej mężczyzn:

1.    Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
2.    AZS Łódź
3.    WIT Warszawa

Komunikat końcowy piłka nożna plażowa

 

 

Siatkówka plażowa:

Turniej kobiet:

I miejsce: Agnieszka Radkowiak-Kiedacz / Justyna Tomala  -  UJ Kraków
II miejsce: Agnieszka Gonerska / Sandra Sobór  -  AZS Łódź
III miejsce: Magdalena Koper / Agnieszka Makaruk  -  Uniwersytet Warszawski / AZS Warszawa

Turniej mężczyzn:

I miejsce: Piotr Ilewicz / Jakub Jetke  -  Uniwersytet Warszawski
II miejsce: Patryk Tyszka / Michał Głowacki  -  Uniwersytet Warszawski
III miejsce: Tobiasz Kaniewski / Mateusz Furtak  -  Politechnika Lubelska

Turniej mikstów:

I miejsce: Sandra Sobór / Patryk Tyszka  -  AZS Łódź / Uniwersytet Warszawski
II miejsce: Karolina Baran / Piotr Ilewicz  -  AGH Kraków / Uniwersytet Warszawski
III miejsce: Magda Milewska / Kamil Dębski  -  Uniwersytet Gdański

Pełne rozpiski z wynikami:

Faza grupowa kobiet
Faza grupowa mężczyzn

Turniej główny kobiet
Turniej główny mężczyzn

 

Piłka nożna plażowa:

Klasyfikacja końcowa mężczyzn

1 miejsce – SAN Łódź II
2 miejsce – SAN Łódź I
3 miejsce – Uniwersytet Gdański

Klasyfikacja końcowa kobiet

1 miejsce – Uniwersytet Gdański
2 miejsce – SGGW Warszawa
3 miejsce – SAN Łódź

Nagrody indywidualne:

Najsympatyczniejszy zawodnik: Patryk Poter – SAN Łódź II
Najlepszy bramkarz: Ernest Kotlarek – SAN Łódź II
Król strzelców: Rafał Serwaciński – SAN Łódź II
Najlepszy zawodnik: Karol Gołębiowski - SAN Łódź I
Najskuteczniejsza zawodniczka: Magda Krawiec – SGGW Warszawa
Najlepsza bramkarka: Aleksandra Rosiak – Uniwersytet Gdański
Najlepsza zawodniczka: Martyna Zańko - Uniwersytet Gdański